Anaokulumuz
 
 » Misyonumuz

Öğrencilerimizin ;

• Düşünsel,
• Duygusal,
• Sosyal ve bedensel yeterliliklerini en üst düzeyde geliştirerek, başarılı bireyler olarak yetiştirmektir.

 
 » Vizyonumuz

Çağdaş değerler ve uluslar arası standartlar doğrultusunda eğitim – öğretim vererek öncelikle Türkiye’nin daha sonra hızlı bir bütünleşme içinde bulunduğumuz Avrupa Birliği’ne üye olan ülkelerin önde gelen, başarılı okul öncesi eğitim kurumları arasında yer almaktır.

 
 » Tarihçemiz

Çocuk gelişimi ve okul öncesi eğitimi konusunda yüksek öğrenim görmüş bir eğitimci tarafından kurulan okulumuz 15 yılı aşan bir süredir aralıksız olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

2006 yılından itibaren, deprem tehlikesinden uzak, bahçeli ve müstakil kendi binasında eğitim öğretime devam eden okulumuzda, yine çocuk gelişimi ve okul öncesi eğitim mezunu öğretmenlerimiz tarafından verilen eğitimlerimiz yine konularında eğitimli branş öğretmenleriyle desteklenmektedir. Destek hizmetlerimiz içerisinde; aşçımız, hizmetlilerimiz, servis şoförlerimiz, yardımcı öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Rüya Anaokulu 1.000 m2`si bahçe olmak üzere toplam 2 dönümlük arsa üzerine kurulmuş 3 katlı müstakil iki bina olup,bünyesinde 13 sınıf,yemekhane,spor salonu,tiyatro-konferans salonu,rehberlik odası,teknoloji odası,revir,doğum günü odası,müzik odası,tarım alanı,mini hayvanat bahçesi v.b. bölümleri barındırmaktadır.

Rüya Anaokulu © 2008 Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Grimor